Powiększanie ust implantami PermaLip

Zabieg polega na trwałym lecz odwracalnym powiększeniu ust przez wszczepienie implantu silikonowego, poprzez małe nacięcia w kącikach ust (niewidoczne z zewnątrz).

Amerykańska firma SurgiSil zaproponowała alternatywny, bezpieczny i trwały sposób powiększania ust wprowadzając na rynek silikonowe implanty PermaLip. Zostały one poddane licznym badaniom klinicznym i opatentowane w 2007 roku.

Posiadają wszystkie, wymagane na rynku amerykańskim i europejskim, certyfikaty bezpieczeństwa. Implanty te są wykonane z miękkiego, litego silikonu (materiału znanego i stosowanego w medycynie od ponad czterdziestu lat), z zastosowaniem specjalnej techniki produkcji. Mają one naturalny kształt i nieporowatą, gładką powierzchnię. Nie mogą one pęknąć i nie ma niebezpieczeństwa “wylania się” zawartości, bo nie zawierają w sobie płynu, a równocześnie są tak miękkie, że nie upośledzają ruchomości warg i są niezauważalne dla otoczenia. Choć jest to rozwiązanie trwałe, to w każdej chwili implant może być usunięty, na życzenie pacjenta i usta wracają do wielkości i kształtu sprzed operacji.

Zabieg przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym, zajmuje około 30 minut i nie pozostawia widocznych blizn. Pacjent może następnego dnia po zabiegu wykonywać codzienne czynności. Wszczepienie implantów może być łączone z innymi zabiegami np. z liftingiem wargi górnej. Obecność implantu nie wyklucza makijażu permanentnego czy dostrzykiwania kwasu hialuronowego.

Dla uzyskania oczekiwanych przez pacjenta rezultatów, implanty PermaLip są dostępne w różnych rozmiarach.

Zabieg ten jest wykonywany w naszym gabinecie od 2008 roku.

Call Now Button