Profhilo® – molekuła młodości

Profhilo® jest w chwili obecnej jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, przebudowy utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów.

Profhilo® wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności, nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy.
Profhilo® zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym”.

Nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, jest absolutną nowością w świecie medycyny estetycznej. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling Profhilo® to innowacyjny zabieg odmładzający, który neutralizuje wiotkość skóry i nowa skuteczna metoda odmładzania.

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości Profhilo® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. Profhilo® wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.
W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu Profhilo®zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Zapraszamy na zabieg w promocyjnej cenie.

Call Now Button