Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe (Profhilo, Ejal40, Nucleofill, Juvenus) to nowoczesne preparaty stosowane do odnowy i stymulacji skóry.
Jest to metoda naturalnego odmłodzenia polegająca na odbudowie struktur skóry, w tym na pobudzeniu syntezy włókien kolagenowych i elastyny w celu poprawy jędrności, gęstości i nawilżenia skóry.
Stymulatory tkankowe działają wielopłaszczyznowo, odmładzając skórę i neutralizują jej zwiotczenie. Jest to nowa, skuteczna metoda odmładzania, która przebojem wdarła się do gabinetów medycyny estetycznej. Mimo, że są one od niedawna na rynku, to wykonano już miliony zabiegów, które pokochali pacjenci na całym świecie
Efekt antyoksydacyjny, nawilżenie i stymulacja wzrostu fibroblastów powodują, że zabieg wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości powodując napięcie i uniesienie skóry.
W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni. W niektórych przypadkach zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.
Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.
Stymulatory tkankowe można podawać w 4-6 punktach na stronę (BAP Technika Beauty Aesthetic Points) to specjalnie opracowane punkty iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Punkty wkłuć zostały tak wybrane, by znajdowały się w odpowiedniej odległości od naczyń żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Stymulatory tkankowe można też podawać jak tradycyjną mezoterapię, w postaci wielu ukłuć, na dużej powierzchni.
Wskazania do zabiegu:
• odwodniona, przesuszona skóra
• wiotka skóra
• skóra narażona na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji
• rozstępy , przebarwienia jako terapia wspomagająca inne metody
• terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza
Obszary zastosowania to: twarz, szyja dekolt, ramiona, dłonie, brzuch, uda, pośladki.

Call Now Button